elevit® Breastfeeding

elevit® Breastfeeding

elevit® Breastfeeding on loodud spetsiaalselt imetavate emade suurenenud toitainete vajaduse rahuldamiseks.

Kust osta

Rohkem infot elevit® Breastfeeding’u kohta:

  Imetamine on organismile üsna kurnav protsess, lisaks vajab naine sel perioodil rohkem toitaineid kui tavapäraselt. Toidulisand võib siin abiks olla, aidates kaasa suurenenud toitainete vajaduse tagamisele.

  Mitmekesine ja tervislik toitumine on kõige tähtsam, kuid mõnikord võib korralikult toitumine osutuda keeruliseks, eriti just värskel emal beebi kõige esimeste elunädalate ajal. 

  elevit®  Breastfeeding on väljatöötatud spesiaalselt imetavate emade suurenenud toitainete vajaduse rahuldamiseks, mis on vajalik nii lapse normaalse arengu toetamiseks, kui ka ema tervise ja energiataseme hoidmiseks.

  elevit®  Breastfeeding sisaldab olulisi vitamiine, mineraale ja oomega-3 rasvhapet (DHA). Need on äärmiselt olulised toitained lapse normaalse arengu ning ema energiataseme ja immuunsüsteemi toetamiseks.

  Peamiste koostisosade hulka kuuluvad:

  • oomega-3 rasvhape (DHA), mis aitab soodustada lapse aju ja silmade normaalset arengut;
  • B-rühma vitamiinid (B2, B3, B5, B6, B12) ja raud aitavad vähendada ema väsimust ja kurnatust;
  • kaltsium ja D-vitamiin aitavad hoida luid ja hambaid normaalsetena;
  • tsink ja C-vitamiin aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

  elevit®  Breastfeeding preparaadi soovitatav annus on üks kapsel ööpäevas, mis tuleks manustada koos veega pärast sööki. Kui laps on sündinud, vahetage raseduse ajal võetud elevit®  Pronatal (vitamiinide, mineraalainete ja mikroelementide komplekspreparaat) tabletid välja elevit®  Breastfeeding kapslite vastu, mis on spetsiaalselt mõeldud imetavale emale nende muutunud toitainete vajadusi arvesse võttes.

  Lugege alati infolehte ja järgige kasutusjuhendit. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

  elevit® Breastfeeding pakend sisaldab 30 kapslit.

  elevit® Breastfeeding on loodud spetsiaalselt imetavate emade vajadusi arvestades. Lisaks aitab see vähendada ema väsimust ja kurnatust.

  elevit®  Breastfeeding:

  • on loodud spetsiaalselt imetavate emade suurenenud toitainete vajadusi arvesse võttes;
  • sisaldab oomega-3 rasvhapet (DHA), mis soodustab lapse aju ja silmade normaalset arengut;
  • varustab last vajalike toitainetega ja toetab beebi arengut.

  elevit®  Breastfeeding koostisosad

  Imetamine on organismile üsna kurnav protsess – sellel perioodil vajatakse suuremas koguses vitamiine ja mineraalaineid, et toetada pidevalt kasvavat beebit ja tema arengut.

  Grillitud lõhe spargelkapsaga
  B-rühma vitamiinid

  elevit®  Breastfeeding sisaldab B-rühma vitamiine

  Keha vajab kaheksat B-rühma vitamiini, mis on olulised mitmetes protsessides, näiteks aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele ja närvisüsteemi talitlusele ning aitavad vähendada väsimust ja kurnatust. Ilma nende vitamiinideta võib tekkida energiapuudus.

  Tsitruselised
  C-vitamiin

  elevit®  Breastfeeding sisaldab 60 mg C-vitamiini

  C-vitamiinil, mida tuntakse ka askorbiinhappena, aitab kaasa immuunsüsteemi normaalse talitluse säilimisele ja sellel on ka oluline roll raua imendumise suurendamisel. Lisaks aitab C-vitamiin hoida nahka, luid ja kõhreid normaalsetena.

  Roheline brokoli
  Foolhape

  elevit® Breastfeeding sisaldab 200 µg foolhapet

  Foolhape (folaadi sünteetiline vorm) on B-rühma vitamiin, mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. 

  Spinatikauss
  Raud

  elevit® Breastfeeding sisaldab 9 mg rauda

  Raud on mineraal, mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja hapniku normaalsele transportimisele kehas. Samuti osaleb raud rakujagunemise protsessides ja aitab kaasa normaalsele energiavahetusele. Rauapuudus võib tekitada väsimust ja kurnatust ning vähendada immuunsüsteemi vastupanuvõimet.

  Tassike värsket piima
  Jood

  elevit® Breastfeeding sisaldab 150 µg joodi

  Jood on mineraal, mida vajatakse kilpnäärmehormoonide jaoks. Jood aitab kaasa kilpnäärmehormoonide normaalsele tootmisele ja normaalsele kilpnäärmetalitlusele. Jood aitab kaasa ka normaalsele kognitiivsele talitlusele. Kilpnäärmehormoonid mängivad olulist rolli normaalse arengu ja kasvamise protsessides. 

   

  Brasiilia pähklid (ehk parapähklid)
  Seleen

  elevit®  Breastfeeding sisaldab 35 µg seleeni

  Seleen on väga oluline mineraal – see aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ja aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Seleen aitab kaasa ka kilpnäärme normaalsele talitlusele.

  Keedetud munad
  D-vitamiin

  elevit® Breastfeeding sisaldab 5 µg D-vitamiini

  D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis aitab kaasa kaltsiumi normaalsele imendumisele ja aitab hoida lihaseid ja luid normaalsetena. Lisaks aitab D-vitamiin kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning osaleb rakujagunemise protsessides.

    
   Koostisosad 1 kapsel* NRV%**
   A-vitamiin 721 µg RE 90
   D-vitamiin (kolekaltsiferool) 5 µg 100
   E-vitamiin 5,0 mg α-TE 42
   C-vitamiin 60 mg 75
   B1-vitamiin (tiamiin) 1,4 mg 127
   B2-vitamiin (riboflaviin) 1,6 mg 114
   B3-vitamiin (niatsiin) 17 mg NE 106
   B6-vitamiin 2,0 mg 143
   Foolhape 200 µg 100
   Biotiin 35 µg 70
   B12-vitamiin 2,0 µg 80
   B5-vitamiin (pantoteenhape) 7 mg 117
   Kaltsium 120 mg 15
   Raud 9 mg 64
   Tsink 9,5 mg 95
   Seleen 35 µg 64
   Jood 150 µg 100
   DHA (dokosaheksaeenhape) 200 mg -
   Luteiin 250 µg -
    

   *Päevane tarbimiseks soovitatav kogus

   **Protsent päevasest võrdluskogusest (NRV) täiskasvanutele

    

   KKK

   Rinnaga toitmine on värskete emade jaoks põnev, kuid ühtlasi ka segadust tekitav periood. Siit leiate sagedamini esinevad küsimused ja vastused elevit® Breastfeeding kapslite kohta.

    elevit® Breastfeeding on toidulisand, mis on loodud spetsiaalselt imetavatele emadele selleks, et toetada nende suurenenud toitainete vajadusi ning aidata kaasa lapse normaalsele arengule.

    Ei. Neid tooteid ei tohi samal ajal võtta. Kui beebi on sündinud, soovitame elevit® Prontal (vitamiinide, mineraalainete ja mikroelementide komplekspreparaat) tabletid vahetada välja elevit® Breastfeeding kapslite vastu. elevit® Breastfeeding on spetsiaalselt välja töötatud imetavatele emadele, et toetada nende muutunud toitainete vajadusi.

    Jah. elevit® Breastfeeding on loodud emade toitainete vajaduste toetamiseks just imetamisaegsel perioodil.

    Rohkem infot imetamisaegse toitumise kohta leiate siit.
    Rohkem infot rinnaga toitmise kohta leiate siit.
     

    elevit® Breastfeeding preparaadi soovitatav annus on üks kapsel ööpäevas, mis tuleb manustada koos veega pärast sööki. Soovituslikult võiks elevit® Breastfeeding kapsleid hakata võtma niipea, kui hakkate beebit imetama.

    elevit® Breastfeeding kapslid on saadaval apteekides.

    Ei. elevit® Breastfeeding on gluteenivaba.

    Teised tooted

    elevit® Pronatal (vitamiinide, mineraalainete ja mikroelementide komplekspreparaat)
    elevit® Pronatal (vitamiinide, mineraalainete ja mikroelementide komplekspreparaat)

    elevit® Pronatal on multivitamiine, mineraalaineid ja mikroelemente sisaldav komplekspreparaat, mis on loodud spetsiaalselt suurenenud toitainete vajaduse toetamiseks naistele, kes üritavad rasedaks jääda või kes juba on lapseootel.

    Pakendi infoleht

    Loe lisaks

    elevit® Pronatal (vitamiinide, mineraalainete ja mikroelementide komplekspreparaat) on käsimüügiravim. Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga

    elevit® Breastfeeding on toidulisand. See ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.